Aktuálně

Ukončení párty

26. července 2012 v 20:10 | Kissy*
A konečně to máme za sebou. Párty mám dojem že jsem zvládla úspěšně, i nějací lidičkové se přišli podívat, za což jsem ráda... Na přání jsem přidala i jednu soutěž navíc.. :) Jak jsem zmiňovala na začátku párty, články za které dostanete také odměnu, tak je zde máte vypsané :
Jsou to všechny články které byly zveřejněny s číslem 5 (např: 18:15.. atd.. :)
(UPOZORNĚNÍ : Kdo tam teď napíše koment, už to neplatí :P)

Dárky jsou zatím překvapení, ale snad potěší =) Jen pro ujištění, celou párty jsem dělala sama, tak do mě! =) Teď mi můžete napsat cokoliv, protože fakt už nemám sílu cokoliv dělat :D Toto jsem i předem psala na papír, jelikož nešel net.. Abbyna byla celá pryč z barevnýho pera kterym jsem psala a pořád ho okousávala a sedala jsi na něj, takže mě to nenechávala ani dopsat :D Jak už jsem řikala, hroznej pták =P

Párty začíná!

26. července 2012 v 18:00 | Kissy*
Právě teď 26.7. 2012 v 18:00 h začíná... PÁRTY!!

Informace které stojí za přečtení :
Na programu je 18 článků
• Párty trvá do 20:00 h + článek oznamující konec párty
• Párty oslavuje 1 narozeniny blogu
• Mám vybrané články ke kterým když napíšete koment, tak dostanete dáreček! :)
• Za každou účast v souteži, budete taky odměněni.. Každý se může v jedné soutěži zůčastnit jen jednou (né že napíšete pod sebe několik komentů :D)

Nezapomeňte! :D

26. července 2012 v 13:30 | Kissy*
Chtěla bych vám připomenout že dneska je ta párty! Nezapomeňte :D
Normálně, jak jsou tu samý blogu o One Direction tak se mi taky začinaj líbit, hlavě Zayn.. Takovej sladkej fešák :DD
Asi si dneska pudu koupit Bravo protože je jejich plakát.. :D
NEZAPOMEŇTE DNES NA PÁRTY! :) Od 18:00..

Pozvánka na párty (26.7.2012)

24. července 2012 v 23:32 | Kissy*
Jak jsem se zmiňovala chystám párty na oslavu narozenin tohoto blogu, narozeniny byly v květnu.. Samozřejmě já o tom nevěděla :DD Takže párty chystám dne:

26.7. 2012

18:00 - 20:00 h

Skoro celou párty už mám hotovou, tak snad přijdete :) Články mám přednastaveny na každých 10 - 15 minut :)

Abby nebo-li Scotty

20. července 2012 v 20:56 | Kissy*
Ahoj, jakpak se vede? Ptám se protože nemám vůbec tušení co se tady od února stalo :D
Jako každý správný blogař nevím co napsat :DD Jenom bych chtěla oznámit že se přes prázdniny možná vracím, a mám další zvířatko samozřejmě (ha už to píšu dobře.. snad :DDD)
← Toto je Abby, (nevim jestli to je holka, tak mám ještě náhradní jméno Scotty) Když u ní píšu strašně tady nádává, jako by věděla co se děje..
Takže pro ujasnění, tento blog je o psovi a andulce.. A tohle by nikdo neočekával... I o mě!! :D Tak snad najdu nějaký nový blogaře, ať mám zas chuť se do toho pustit.. :)

1. školní den :)

1. září 2011 v 18:34 | Kissy*
Ano je to tak, dneska začla škola.. A je super! :D
Pořád si ale neuvědomuji že škola opravdu začla, jelikož tyto prázdniny byly takové umělé.. :(
Ráno jsem nevěděla v kolik pojede autobus, a chtěla jsem být ve škole mezi prvníma abych si zabrala dobrou lavici tak mě odvezl táta. Hned jak sem přišla ke škole, nikdo známej.. Jenom holka s kterou se moc nebavim a kluk kterýho taky zrovna nemusim :D ... Tak jsem šla dál na dvůr a tam Domíí :D Říkali jsme si novinky atd.. Pak přišla Nikča, jupíí :D Asi po 5 min. nás pustili do školy, ale my při naší smůle jsme se dovnitř dostali asi až za dalších 5 min., a než jsem se protlačily mezi ostaníma tak to trvalo celkem 15 minut :D Ve třídě nám učitelka řekla info, rozvrh, učitelé, skřínky.. Ano máme skříňky! A už mám i kliček! :D
A mám tu pro vás soutěž! Kdo uhádne jaký číslo mám skřínky, ten dostane reklamu na blog na týden!
Hádejte mezi 30 - 40..Neplatí pro Domí!! :D
No a pak byl oběd.. a pak nic zajímavýho.. :D Hádejte! :)

Ta mrška!

17. srpna 2011 v 9:35 | Kissy*
Včera celý den, uklízím, maluju, uklízím, maluju.. A víte co maluju? Pokoj! Ségra má v sobotu svatbu a že jo v mim pokoji se bude strojit (to je divný slovo :D), malovat (samodřejmě že barvou na zeď :D), a podobný věci co se dělá když má člověk svatbu.. A úplně nejvíc mě nasra*o že budu mít proslov! Jsem jako zvědává kdy mi to hodlá říct.. A to jsem se to dozvěděla náhodou xD
No doufám že to přežiju.. :D
Tento článek jsem chtěla napsat včera.. Ale nedostala jsem se k tomu.. :(

Odpočivej v pokoji, Arnošte..

30. července 2011 v 14:32 | Kissy
Můj pes Arnošt....

Hledáni nových lidí!! :D

27. července 2011 v 14:42 | Kissy

Ahojky lidičky. Rozhodla jsem se udělat takovej aktuální článek Hledání nových lidí.. Za ty dva roky co bloguju se mi na ICQ naschromáždilo strašně moc lidí, a teď jsem je smazala a mám tam jenom 18 lidí! Musim sehnat nový lidi.. Říkám si.. A pak mě v hlavě cvrnkne tento nápad.. :) Jestli máte ICQ, chtěli byste si semnou popovídat, dozvědět se něco atd.. Jste tu správně! :)
Moje ICQ je http://rocketdock.com/images/screenshots/icq-my-icon.png 564-240-879.. :) Buď si vás přidám já, nebo napište do komentářu svoje číslo a přidám si já vás :)
Jestli chcete něco více ptejte se do komentů nebo na email blogu Prettyblog@sms.cz :)
Vaše Kissy*

Spaní? :D

26. července 2011 v 5:44 | Kissy
Závidím koťatům :D Ty tak snadno usnou.. :)
Asi se divíte proč jsem tak brzo vzhůru? Ano nemůžu usnout bee :D
Sbohem Paranormal Aktivity 2 !! :D
Jinak ta kočička je roztomilá že? :)

Život v jiném století

25. července 2011 v 10:44 | Kissy
Umíte si představit život bez elektřiny, internetu, signálu v mobilu, bez záchodu, pitné vody pro kterou musíte chodit 1,5 km do prutkého kopce ? Když se chcete umýt musíte si nosit v kbelíku vodu a ohřát jí na ohni, když večer chcete jít na záchod, musíte potmě protože tam není elektřina sejít po schodech (mlynářský žebřík) a jít ven do lesa kde není nic vidět, a při pomyšlení že tam nejste sami se chcete nejradči počůrat na místě.... Když vám je zima musíte si nasekat dříví, rozdělat oheň v krbu, a pak pokaždý zase přihazovat dřevo, ať oheň nezhasne... Umíte si toto představit? Já ano!

Přežila jsem! :D

22. července 2011 v 23:35 | Kissy*
Kolem 14:15 nastupuji do vlaku, plná strachu co se bude dít.. Vlezla jsem do blbého vagónu takže tam nebyly kupéčka super! Říkam si... Náštěstí jsem si sedla k takový dvacítce která se pořád česala, malovala .. Asi jela za klukem :D No jdu dál.. Přijde průvočí a já pako jsem si ve škole nenechala orazítkovat (nevim jak to říct:D) takovou kartičku takže kdyby to zjistila tak bych musela vytahovat ještě bůch ví co :D No naštěstí si toho nevšimla takže super :) Když jsem vystoupila, měla jsem dohodnuté se ségrou že pro mě příjde hned ke vlaku.. Trvalo jí 5 min., 10 min., a najednou se vynoří její přitel.. Já s vykulenýma očíma co tam dělá, nic nenamítám jdu snim no.. On je slovák takže mu moc nerozumim takže to musí všechno opakovat.. :D Prostě neuvěřitelný co se stane za jeden jedinej den :) Já půjdu už spinkat protože jsem byla na takovym srazu kde sem byla nejmladší atd.. :D

Dnes jízda vlakem

22. července 2011 v 11:37 | Kissy
Od pondělka jsem v Praze u sestřenice. Měli jsme v plánu že pojedem v pátek (dnes) spolu domů. Bydlím v Chrudimi (Pardubickej kraj). Jenže pak se vyskytl problém! Ona nebude včas doma když pojede semnou takže musím jet sama vlakem! Brr :D
No takže já poprvý pojedu sama vlakem? :D Božínku :D
Možná ještě dneska napíšu jetli sem to přežila... :)

Jsem zpět nebo-li návrat

21. července 2011 v 10:46 | Kissy
Odpuste mi mou neaktivitu, bla bla :D
Prostě jsem zpátky, právě jsem u sestřenky takže moc mě tu nečekejte. Jinak můžete mě čekat taky na blogu www.Nice-sims.blog.cz :)
Až přijdu domu můžete zde čekat nový design :) Vrátím se v pondělí.. :)

Soutěž aneb jak porazit Hrušáka :D

30. května 2011 v 7:12 | Kissy
Včera jsem si tak trochu hrála, a vznikla z toho kusovka kterou ještě dneska možná uvidíte a pak mě napadla taková soutěž... Ale to nebude mezi vámi, ale jen mezi ,,neživými" postavami vydávající se za živé..
V soutěži půjde o hlasy, takže Vy si jenom vyberete svého favorita a budete pro něj hlasovat :)
Jinak za chvíly budu muset do školy... V úterý jedeme na školu v přirodě, takže bych mohla přednatstavit nějaké články...
Soutěž ale POŘÁD budu sledovat z mobilu!:D:D
 
 

Reklama